KONSTELACE V OBÝVÁKU – PRÁCE

 

A jak to máte s prací vy? Věříte, že můžete dělat, co vás baví, naplňuje a pomáhá lidem, a vydělat si tím spoustu peněz? Nebo už jen v téhle větě je něco nepřijatelného nebo nemožného?

Nevím proč, ale vždy když slyším slovo „práce“, jako by pod tím zaznívalo „prát-se“. Znamená to, že musím bojovat? Sám se sebou, abych vůbec ráno vstal a šel TAM? Je tedy práce jenom místo, kam chodím? Nebo je práce něco, co dělám? Peru se se šéfem, s podřízenými, s konkurencí? Nebo je to věc, kterou mám, a já musím bojovat, abych vůbec nějakou dobrou práci měl?

Nebo když slyším dnes tak populární téma work-life-balance… Jakože rovnováha práce a života? Jakože když jsem v práci, tak nežiju?! Přestávám snad dýchat a cítit, když vejdu do kanceláře?

Jestli jste se teď na okamžik zamysleli nad svou vlastní prací a máte vtíravý pocit, že něco nesedí, že byste přeci jen rádi, aby něco bylo jinak – přijďte a společně se na to podíváme. Ať už po něčem toužíte, ať už vám něco vadí – a vůbec nejvíc, pokud máte pocit „je to blbý, ale tak to prostě je!“.

Přeji si pro nás všechny, abychom uviděli, že ono „tak to prostě je“, není pevně dané, že to můžeme změnit. Ať je to cokoliv.

Přijďte do podporujícího, klidného prostředí. Uvolněte se a nechte odpovědi přijít svou vlastní cestou.

Metoda konstelací nehledá v nás chybu, kterou máme „opravit“. Umožňuje nám podívat se s odstupem na celou situaci a přinést harmonii a uvolnění.

 

Přihlášky: konstelace(at)mirekkrasa.cz